Przedszkole z oddziałami specjalnymi

poznaj przedszkole, w którym każde dziecko, niezależnie od swoich indywidualnych wyzwań, może rozwijać się w pełni i komfortowo.

Kaja Bolisęga

Koordynatorka przedszkola z oddziałami specjalnymi

W swojej pracy głęboko wierzę, że edukacja to nie tylko przekaz wiedzy, ale przede wszystkim budowanie relacji, rozwijanie pasji i kształtowanie postaw. Uważam, że każde dziecko jest indywidualnością, której talent należy docenić i rozwijać już od najmłodszych lat. Moim celem jest stworzenie przestrzeni, gdzie moi najmłodsi podopieczni mają możliwość poznawania siebie, świata oraz innych w atmosferze akceptacji i wzajemnego wsparcia. Jeśli masz jakieś pytania, chętnie się z Tobą spotkam i opowiem więcej o korzyściach z wyboru naszego przedszkola. 

W skrócie

Jarzębinka: przedszkole, żłobek i akademia rozwoju.
ul. Starowiejska 30, Kraków

tel. +48 662 069 505

[email protected]

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
8:00-14:00

Dyrektor: 

mgr. Jolanta Talik

 

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole terapeutyczne?

Jarzebinka_DJI_0841-Poprawione-Szum
Jarzebinka_DSC00318

Pomoc i rozwój w harmonii.

Rozumiemy wagę wczesnej interwencji terapeutycznej oraz indywidualizowanego podejścia edukacyjnego dla dzieci z różnymi potrzebami. Dążymy do stworzenia środowiska, w którym każde dziecko otrzymuje niezbędną uwagę i wsparcie, umożliwiając im osiągnięcie pełnego potencjału

Wybrane metody nauczania:

Jarzebinka_DSC00290
jakość,

która tworzy różnicę

W Jarzębince, każdy dzień jest pełen odkryć i inspiracji, dzięki czemu rozwijanie kompetencji dziecka staje się naturalnym procesem. Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci rosną w otoczeniu pełnym wsparcia, troski, ciepła i zrozumienia. 

Holistyczna edukacja

Stawiamy na holistyczne podejście do edukacji, w którym emocjonalna inteligencja idzie w parze z tradycyjnym nauczaniem. Uczymy dzieci nie tylko wiedzy, ale także wzajemnej empatii i samozrozumienia.

Holistyczna edukacja

Świadome żywienie

W naszym zespole znajdują się nie tylko doświadczeni szefowie kuchni, kucharze i dietetycy, ale również wspaniałe mamy, które doskonale rozumieją kulinarne preferencje najmłodszych. Dzięki temu potrafią idealnie trafić w ich gusta i potrzeby żywieniowe.

Świadome żywienie

Gimnastyka twórcza

Często podkreślamy znaczenie aktywności fizycznej jako fundamentu zdrowego i zrównoważonego rozwoju dziecka. Aktywność fizyczna nie jest u nas tylko kwestią ruchu, ale przede wszystkim okazją do rozwijania koordynacji, równowagi i poczucia własnego ciała.

Gimnastyka twórcza

Plan dnia

Każdy dzień w naszym przedszkolu to dobrze zorganizowany czas pełen inspirujących zajęć, wspólnej zabawy i momentów na odpoczynek. Dzięki urozmaiconemu planowi, Twoje dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój, nawiązywanie nowych przyjaźni i odkrywanie świata w przyjaznym otoczeniu.

Twórcza swoboda

8:00 – 9:00

Schodzenie się dzieci – czas na swobodne zabawy oraz pracę indywidualną. Nauczyciele obserwują postępy i zachowania dzieci. Zabawy z muzyką – grupowe ćwiczenia ruchowe oraz poranna gimnastyka, która rozbudza i integruje dzieci.

Samodzielne śniadanie

9:00 – 9:30

Śniadanie – dzieci mają możliwość samodzielnego przygotowania posiłku z bogatej oferty zdrowych produktów. Uczy się kultury jedzenia, korzystania ze sztućców oraz sprzątania po sobie.

Zajęcia dydaktyczne

9:30 – 10:30

Czas na powitanie wszystkich członków grupy, realizację programu dydaktyczno-wychowawczego z dostosowaniem metody i form do indywidualnych potrzeb dziecka oraz ewentualne zajęcia dodatkowe. 

II Śniadanie

10:30 – 10:45

Czas na odżywcze przekąski, by naładować energię na resztę poranka.

Zajęcia dydaktyczne / czas swobodny

10:45 – 11:30

To czas na rozwój zmysłów i umiejętności społecznych dzieci, poprzez zabawy ruchowe i aktywności stymulujące dużą motorykę. W tym czasie organizujemy również spacery, integrując naukę z aktywnością na świeżym powietrzu, po czym przygotowujemy się do obiadu.

Czas posiłku - obiad:

11:30-12:00

Obiad – po wspólnym posiłku dzieci uczą się dbałości o higienę: sprzątanie po sobie i mycie zębów.

Czas Relaksu

12:00 – 12:30

Odpoczynek – młodsze dzieci wypoczywają słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Starsze dzieci mogą wybrać gry stolikowe, słuchanie muzyki lub zabawy w kącikach zainteresowań. 

Rozwój i Odkrywanie:

12:30 – 13:45

Indywidualne zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności dzieci w różnych dziedzinach, od życia codziennego po kreatywne eksploracje. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, w tym także tych, które wymagają specjalnego wsparcia rewalidacyjnego. Przygotowanie do posiłku.

Podwieczorek:

13:45 – 14:00

Pierwszy podwieczorek.

Koniec dnia

Cennik i pakiety

Czesne w tym zajęcia: 
 • Angielski – nauka języka angielskiego w interaktywny i zabawowy sposób.
 • Zajęcia GORDONKI 
 • Zajęcia z logopedą (indywidualne i grupowe) 
 • Zajęcia z psychologiem (indywidualne i grupowe TUS) 
 • Zajęcia indywidualne z fizjoterapeutom 
 • Zajęcia indywidualne z IS Integracji Sensorycznej 
 • Zajęcia z pedagogiem specjalnym w ramach Indywidualnej Terapii Pedagogicznej
 • Zajęcia grupowe TKWR Trening Kreatywnego Wczesnego Rozwoju
 • Zajęcia grupowe trening sensoplastyki
 • Zajęcia z gimnastyki twórczej

 

Przedszkole specjalne

od 3 do 6 lat
1300 /miesiąc
 • dieta balance: 17 zł/dzień
  lub special: 19 zł/dzień
DOTACJA