Fizjoterapia

Agnieszka Mucha, Katarzyna Baran

Cześć, jesteśmy Agnieszką Muchą i Katarzyną Baran – specjalistkami fizjoterapii dziecięcej w Przedszkolu Jarzębinka. Zauważyłeś(-aś), że Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w rozwoju ruchowym czy koordynacji? Zapraszamy na indywidualne sesje terapeutyczne, gdzie w ciepłej, przyjaznej atmosferze, będziemy wspólnie pracować nad rozwojem Twojego dziecka. Nie zwlekaj, umów się już dziś na konsultację i dajmy Twojemu dziecku najlepszy start w życiu pełnym aktywności i odkryć!

Integracja Sensoryczna

Weronika Janusik

Cześć, jestem Weronika Janusik, specjalistka w dziedzinie integracji sensorycznej, pracująca w Przedszkolu Jarzębinka. Jeśli zauważyłeś(-aś), że Twoje dziecko ma trudności z przetwarzaniem bodźców sensorycznych, chętnie pomogę. Zapraszam na indywidualne sesje terapeutyczne, w których w ciepłej i wspierającej atmosferze będziemy pracować nad rozwojem sensorycznym i ruchowym Twojego dziecka. 

3D86A401-53DF-4270-8544-103AF2713532

300+

zadowolonych pacjentów.

350E20E5-272C-423D-8957-09F998C6975B

5 lat doświadczenia

dziesiątki ukończonych kursów.

Indywidualne metody

i troskliwe wsparcie.

Fizjoterapia dziecięca Kraków

Co zyskasz dzięki fizjoterapii dla dziecka?

 1. Zabawa i Ruch: Fizjoterapia u nas to przede wszystkim świetna zabawa! Poprzez gry i aktywności ruchowe pomagamy maluchom rozwijać ich zdolności motoryczne.
 2. Indywidualne Podejście: Każde dziecko jest inne, dlatego nasze plany terapii są starannie dopasowane do osobistych potrzeb i możliwości każdego malucha.
 3. Specjaliści z Uśmiechem: Nasi fizjoterapeuci to ludzie z pasją, pełni energii i ciepła, którzy każdego dnia dbają o to, by Wasze dzieci rozwijały się w najlepszy możliwy sposób.

Zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy nad rozwojem mowy Twojego dziecka. Razem możemy osiągnąć niesamowite rezultaty i dać Twojemu dziecku najlepszy start w życie!

Jarzebinka_DSC00287
Jarzebinka_DSC00297

Integracja sensoryczna Kraków

Co zyskasz dzięki konsultacjom integracji sensorycznej dla dziecka?

 1. Stymulacja przez Zabawę: Integracja sensoryczna w naszym przedszkolu to fascynująca podróż przez świat zmysłów. Uczymy dzieci, jak w pełni korzystać ze swoich zmysłów poprzez różnorodne zabawy i aktywności.

 2. Radość i Rozwój: Każda sesja to nie tylko nauka, ale też mnóstwo śmiechu i radości. Chcemy, by nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie.

 3. Partnerstwo z Rodzicami: Jesteśmy tu również dla Was, drodzy Rodzice. Chętnie dzielimy się wskazówkami, jak wspierać rozwój Waszych dzieci w domu.

Moje sesje są skoncentrowane na indywidualnych potrzebach Twojego dziecka, z naciskiem na stworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery. Moim celem jest pomoc dzieciom w pełnym wykorzystaniu ich potencjału ruchowego i sensorycznego, oferując im szansę na harmonijny rozwój.

Integracja sensoryczna

diagnoza procesów i terapia
500 3x50 min + 30 min
 • W ramach diagnozy przeprowadzam 3 spotkania, tworzę pisemny opis procesów integracji sensorycznej dziecka i omawiam wyniki diagnozy.

Integracja sensoryczna

konsultacja
250 80 min
 • 30 min konsultacji z rodzicem
  50 min obserwacja dziecka

Integracja sensoryczna

terapia
170 50 min
 • Skupiam się na wsparciu sensorycznym dziecka, pomagając mu lepiej przetwarzać i reagować na bodźce z otoczenia.

Rehabilitacja niemowląt

NDT-Bobath
170 50 min
 • Badanie rozwojowe, dostosowane ćwiczenia, porady pielęgnacyjne oraz ćwiczenia domowe dla niemowląt.

Korekcja wad
postawy

konsultacja
170 50 min
 • Ocena i korygowanie wad postawy u dzieci, wraz z indywidualnymi ćwiczeniami korekcyjnymi.

Fizjoterapia

konsultacja
180 50 min
 • Oceniam ruchowość dziecka i tworzę proste ćwiczenia domowe, wspierające jego rozwój ruchowy.

Kontakt

Jarzębinka: przedszkole, żłobek i akademia rozwoju.
ul. Starowiejska 30, Kraków

tel. +48 662 069 505

[email protected]

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
7:30-17:30