Dnia 2 lutego nasze przedszkole odwiedził teatrzyk: Dyzio i Dodo razem z przyrodą. Wszystkie przedszkolaki miały okazję obejrzeć świetne przedstawienie.

Na początku lutego nagrywaliśmy również przedstawienia na bardzo ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. Filmiki sprawiły ogromną radość babciom i dziadkom podczas oglądania, a dzieci świetnie się bawiły podczas nagrywania. Przedszkolaki „Jarzębinki” jak zawsze dały z siebie wszystko, dzięki czemu efekt końcowy był fantastyczny.

11 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Przedszkolaki zachwyciły nas swoimi strojami, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Podczas balu dzieci miały okazję nauczyć się układów tanecznych pod okiem Pana Maćka. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Dowodem na to była niekończąca się kolejka.

Przedszkolaki z grup: maluszków, średniaków oraz starszaków miały okazję wziąć udział w warsztatach mydlarskich. Były to bardzo ciekawe zajęcia. Każdy miał szansę wykonać swoje mydło. Do wyboru były różne kolory, zapachy, kształty oraz dodatki w postaci suszonych kwiatów. Przy okazji przedszkolaki mogły sobie przypomnieć jak bardzo istotne jest mycie rąk.

W czwartek, 17 lutego, każda z grup obchodziła Dzień Kota. W maluszkach, średniakach oraz starszakach prowadzone były zajęcia tematyczne.

Luty 01
Luty 01
Luty 02
Luty 02
Luty 03
Luty 03
Luty 04
Luty 04
Luty 05
Luty 05
Luty 06
Luty 06
Luty 07
Luty 07
Luty 08
Luty 08
Luty 09
Luty 09
Luty 10
Luty 10
Luty 11
Luty 11
Luty 12
Luty 12
Luty 13
Luty 13
Luty 14
Luty 14
Luty 15
Luty 15
Luty 16
Luty 16
Luty 17
Luty 17

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip