Styczeń w Jarzębince minął nam bardzo aktywnie. 5 stycznia wystąpiliśmy przed Rodzicami i pokazaliśmy nasze umiejętności teatralne na Jasełkach. Po przedstawieniu zjedliśmy przepyszne potrawy i smakołyki przygotowane przez nasze Panie Kucharki. Była to wspaniała zabawa.

Teatrzyk o Bałwanku franku przypomniał nam i utrwalił nam wszystkie wiadomości dotyczące zimy. Jakie są jej oznaki, czego możemy się po niej spodziewać. Bałwanek pokazał nam co stanie się ze śniegiem, kiedy zaświeci cieplejsze, wiosenne słońce. To była wspaniała nauka i zabawa.

Akademia odkrywcy jak zawsze była dużą dawka chemii i fizyki w jednym 😊. Pani pozwoliła nam mieszać, wlewać, przelewać i obserwować co wyjdzie z tej naszej zabawy. Lubimy te zajęcia bardzo.

W drugiej połowie stycznia część z nas wyjechała na ferie i świetnie bawiła się w ciepłych krajach lub na stokach. Osoby, które zostały w przedszkolu również nie nudziły się w przedszkolu. Panie przygotowały dla nas wspaniałe zabawy w przedszkolu. Pilnie przygotowywaliśmy również występy dla Babci i Dziadka oraz prezenty, które czekały na występ 😊. Styczeń to był bardzo fajny miesiąc.

styczen 1
styczen 1
styczen 2
styczen 2
styczen 3
styczen 3
styczen 4
styczen 4

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip