21 października w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z ceramiki. Pani prowadząca zajęcia wprowadziła przedszkolaków w niezwykły świat ceramiki oraz opowiedziała o właściwościach gliny. Każda z grupa wykonała grzybka i jeża z gliny. Praca z gliną ma bardzo dobry wpływ na harmonijny rozwój dzieci. Uczy skupienia oraz cierpliwości.

28 października odbyło się przedstawienie teatralno-muzyczne pt. „Misiowa draka o drogowych znakach”. Głównym celem spektaklu było przedstawić dzieciom w zabawny oraz ciekawy sposób zasady ruchu drogowego. Głównym bohaterem był bardzo sympatyczny, lecz mało rezolutny Miś, którego marzeniem było nauczyć się jeździć na rowerze. Miał on bardzo mądrą przyjaciółkę papugę Arę, która uświadomiła Misia, że aby mógł on bezpiecznie jeździć na rowerze trzeba mieć przyswojone znaki drogowe oraz znać przepisy ruchu drogowego. Miś i papuga Ara wzbudziły zainteresowanie dzieci. Była to świetna nauka poprzez zabawę. Teraz już każdy przedszkolak zna zasady ruchu drogowego.

30 października był dniem długo wyczekiwanym przez nasze Przedszkolaki, ponieważ w tym dniu obchodziliśmy „Święto Dyni”. Zajęcia w tym dniu przygotowała niezawodna Pani Asia, która zaplanowała dla dzieci wiele atrakcji.

Pazdziernik 01
Pazdziernik 01
Pazdziernik 02
Pazdziernik 02
Pazdziernik 03
Pazdziernik 03
Pazdziernik 04
Pazdziernik 04
Pazdziernik 05
Pazdziernik 05
Pazdziernik 06
Pazdziernik 06
Pazdziernik 07
Pazdziernik 07
Pazdziernik 08
Pazdziernik 08
Pazdziernik 09
Pazdziernik 09
Pazdziernik 10
Pazdziernik 10
Pazdziernik 11
Pazdziernik 11
Pazdziernik 12
Pazdziernik 12
Pazdziernik 13
Pazdziernik 13
Pazdziernik 14
Pazdziernik 14
Pazdziernik 15
Pazdziernik 15
Pazdziernik 16
Pazdziernik 16
Pazdziernik 17
Pazdziernik 17

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip