Dnia 2 lutego nasze przedszkole odwiedził teatrzyk: Dyzio i Dodo razem z przyrodą. Wszystkie przedszkolaki miały okazję obejrzeć świetne przedstawienie.

Na początku lutego nagrywaliśmy również przedstawienia na bardzo ważne święto - Dzień Babci i Dziadka. Filmiki sprawiły ogromną radość babciom i dziadkom podczas oglądania, a dzieci świetnie się bawiły podczas nagrywania. Przedszkolaki „Jarzębinki” jak zawsze dały z siebie wszystko, dzięki czemu efekt końcowy był fantastyczny.

11 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Przedszkolaki zachwyciły nas swoimi strojami, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Podczas balu dzieci miały okazję nauczyć się układów tanecznych pod okiem Pana Maćka. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy, co cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Dowodem na to była niekończąca się kolejka.

Przedszkolaki z grup: maluszków, średniaków oraz starszaków miały okazję wziąć udział w warsztatach mydlarskich. Były to bardzo ciekawe zajęcia. Każdy miał szansę wykonać swoje mydło. Do wyboru były różne kolory, zapachy, kształty oraz dodatki w postaci suszonych kwiatów. Przy okazji przedszkolaki mogły sobie przypomnieć jak bardzo istotne jest mycie rąk.

W czwartek, 17 lutego, każda z grup obchodziła Dzień Kota. W maluszkach, średniakach oraz starszakach prowadzone były zajęcia tematyczne.

Czytaj więcej: Luty w Jarzębince

Styczeń w Jarzębince minął nam bardzo aktywnie. 5 stycznia wystąpiliśmy przed Rodzicami i pokazaliśmy nasze umiejętności teatralne na Jasełkach. Po przedstawieniu zjedliśmy przepyszne potrawy i smakołyki przygotowane przez nasze Panie Kucharki. Była to wspaniała zabawa.

Teatrzyk o Bałwanku franku przypomniał nam i utrwalił nam wszystkie wiadomości dotyczące zimy. Jakie są jej oznaki, czego możemy się po niej spodziewać. Bałwanek pokazał nam co stanie się ze śniegiem, kiedy zaświeci cieplejsze, wiosenne słońce. To była wspaniała nauka i zabawa.

Akademia odkrywcy jak zawsze była dużą dawka chemii i fizyki w jednym 😊. Pani pozwoliła nam mieszać, wlewać, przelewać i obserwować co wyjdzie z tej naszej zabawy. Lubimy te zajęcia bardzo.

W drugiej połowie stycznia część z nas wyjechała na ferie i świetnie bawiła się w ciepłych krajach lub na stokach. Osoby, które zostały w przedszkolu również nie nudziły się w przedszkolu. Panie przygotowały dla nas wspaniałe zabawy w przedszkolu. Pilnie przygotowywaliśmy również występy dla Babci i Dziadka oraz prezenty, które czekały na występ 😊. Styczeń to był bardzo fajny miesiąc.

Czytaj więcej: Styczeń w Jarzębince

Załączniki
  Karta zapisu     Pobierz
  Zgoda na przetwarzanie danych     Pobierz
  Zgoda na przetwarzanie danych wrażliwych dziecka z niepełnosprawnością     Pobierz
Kontakt
 

[email protected]

 

+48 662 069 505
+48 882 160 288

 

7:00 - 17:30
(lipiec-sierpień czynne: 7:30 - 17:00)

  ul. Starowiejska 36
30-698 Kraków - Swoszowice
Małopolskie
Polska
Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip