Niepubliczne Przedszkole „Jarzębinka”

Zaprasza dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. Mieści się w nowoczesnym budynku przy ul. Starowiejskiej 36 w Krakowie.

Do dyspozycji dzieci są trzy przestronne jasne sale dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Budynek wraz z placem zabaw spełnia wszystkie normy i standardy przewidziane dla placówek oświatowych. Atutem jest lokalizacja placówki - bezpieczne i ciche miejsce wśród zieleni w sąsiedztwie uzdrowiska. Przedszkole posiada własną kuchnię i jadalnie. Całość obiektu jest monitorowana. Placówka posiada własny przestronny parking do dyspozycji rodziców i opiekunów.

Nasza oferta obejmuje realizację zajęć dydaktyczno – wychowawczych zgodnie z obowiązującą podstawą programową zatwierdzoną przez MEN, a także pakiet zajęć dodatkowych. Zajęcia dodatkowe tj. rytmika, gimnastyka korekcyjna, dogoterapia, język angielski, zajęcia z psychologiem i logopedą są bezpłatne i obejmują wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola. Czekamy również na propozycje zajęć fakultatywnych od rodziców jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy.

Naszą ofertę staramy się skierować do jak najszerszej grupy rodziców, którzy w obecnej rzeczywistości gospodarczej zmuszeni są sprostać wymogom trudnego rynku pracy. Zapewniamy w pełni profesjonalną, miłą i fachową kadrę pedagogiczną jak i opiekę specjalistyczną. Naszym celem jest wszechstronny rozwój dziecka obejmujący sferę społeczna, emocjonalną i intelektualną. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego podopiecznego, pragniemy naszych wychowanków w pełni przygotować do trudów nauki szkolnej, a przede wszystkim stworzyć podwaliny do dalszego ich rozwoju w szkole podstawowej. Będziemy realizować ten cel w oparciu o wykwalifikowaną kadrę, a także o bogatą i różnorodną bazę dydaktyczna sprzyjającą nowoczesnej edukacji.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 18:00
(w przerwie wakacyjnej w godzinach 8:00 - 17:00).

Zapraszamy!

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip