Nasza Kadra:

mgr Aleksandra Lubowiecka  wicedyrektor ds. pedagogicznych

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz wychowania fizycznego. Instruktor gimnastyki korekcyjnej i nowoczesnych form gimnastyki fitness. Jej praca zawsze była związana ze światem dzieci, początkowo jako animator czasu wolnego, opiekun i kierownik wycieczek i obozów, później nauczyciel przedszkola i szkoły podstawowej. Motto, którym się kieruje: "zainspiruj dziecko do działania i naucz go być dumnym z efektu jego pracy". Na co dzień uśmiechnięta i pozytywnie nastowiona do otoczenia. Zaangażowana w pracę z dziecmi i ich rozwój. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i miłośniczka gotowania.

Gabriela Fejkiel – nadzór pedagogiczny

Edukator II stopnia Froebel.pl, magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, absolwentka studiów doktoranckich z pedagogiki na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. W pracy z dziećmi kieruje się mottem Janusza Korczaka "Jeżeli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że największą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania...". Na co dzień uśmiechnięta, wymagająca, pełna energii. Autorka artykułów dla nauczycieli, prelegentka na konferencjach humanistycznych i pedagogicznych. Wykwalifikowany coach. Poza zabawą z dziećmi interesuje się muzyką, a nową jej pasją stała się Capoeira. Prywatnie mama dwójki kreatywnych dzieci.

mgr Agnieszka Kasperek

Jest absolwentką Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (licencjat) i Edukacji wczesnoszkolnej (studia magisterskie) na Akademii „Ignatianum” oraz studiów podyplomowych z Logopedii.
W pracy z dziećmi dba, aby zajęciom zawsze towarzyszyła radosna, domowa atmosfera. Ucząc wykorzystuje różnorodne metody i techniki, a najchętniej te, dzięki którym dzieci wielozmysłowo poznają otaczający świat. Bezustannie doskonali swój warsztat pracy, uczęszczając na kursy i warsztaty, aby prowadzone przez nią zajęcia były ciągle atrakcyjne dla dzieci.

Magdalena Szydłowska – nauczyciel

Kinga Kominek – nauczyciel

Monika Olszewska-Kwaśniak

W pracy z dziećmi staram się wykorzystywać moje umiejętności artystyczne, angażując moich podopiecznych we wspólne wykonywanie prac manualnych, muzycznych lub ruchowych. Na bieżąco doskonalę swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach oraz warsztatach, aby zajęcia były wciąż ciekawe i atrakcyjne dla dzieci.

dr Mirosław Gawlik

Muzyk instrumentalista, nauczyciel dyplomowany, doktor nauk technicznych w specjalności wibroakustyka i inżynieria dźwięku. Całe swoje życie zawodowe poświęcił pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel muzyki w przedszkolach i placówkach wychowania pozaszkolnego.
Szczególnie związany jest z Zespołem Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Pasją jego życia są instrumenty muzyczne, które od wielu lat kolekcjonuje, projektuje i wykonuje; chętnie też opowiada dzieciom o swojej kolekcji.
Hobbistycznie zajmuje się tkactwem, makramą, modelarstwem i innymi sztukami plastycznymi.
Za swoją pracę został nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Brązowym Krzyżem Zasługi, Nagrodą Prezydenta Miasta i innymi nagrodami.

mgr Joanna Jałocha

Jestem absolwentką filologii angielskiej Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Pracuję z dziećmi w oparciu o takie metody jak Total Physical Response (TPR) - dziecko uczy się najpierw słuchać nowego języka, a następnie ruchem ciała reagować oraz Language Immersion Method - czyli całkowite zanurzenie się w języku. Zdobyłam doświadczenie zawodowe pracując w szkołach językowych i przedszkolach od 2007 roku.

mgr Agata Wronicz – psycholog

Psycholog, pedagog, coach. Absolwentka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Doświadczenie zdobywała między innymi w: Domu Dziecka im. św. Ludwiki, Ośrodku Wczesnej Interwencji Psychologicznej, Policyjnej Izbie Dziecka, Poradni Logopedyczno-Psychologicznej „Gaduła”, Szkole Podstawowej nr 40. W swojej pracy szczególną uwagę kieruje na budowanie odporności psychicznej dzieci i uczeniu ich porozumienia bez przemocy według założeń NVC. Prowadzi warsztaty i konsultacje dla rodziców oraz coaching rodzicielski.

mgr Bożena Rudolf – logopeda

Magister filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej. Zrealizowała 8-miesięczny wolontariat logopedyczny w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci w Wieku Przedszkolnym w Krakowie i pracowała jako logopeda z dziećmi na każdym etapie rozwoju: w żłobku, przedszkolu i szkole podstawowej. Obecnie pracuje w pięciu przedszkolach oraz Specjalistycznej Poradni Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, gdzie realizuje zajęcia w ramach ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego.

Joanna Suchanecka – katechetka

Magister Teologii na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Obecnie naukę katechezy w Niepublicznym Przedszkolu Jarzębinka łączę z pracą w Szkole podstawowej nr 43 w Krakowie. Należę do Stowarzyszenia Młodzieży Maryjnej, gdzie realizuję się jako animator. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji.

Agata Cygan – pomoc nauczyciela

Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Zdobywam codziennie nowe doświadczenia, przebywając z nimi bawiąc się oraz pomagając im. Obecnie uczęszczam na Kurs „ Opiekunka Dziecięca”. Prywatnie mama pełnoletniego syna, miłośniczka aktywnego trybu życia.

Daria Majtyka – pomoc nauczyciela

W pracy w przedszkolu stosuje wiele różnych metod i technik dopasowując je do naturalnych zdolności i możliwości dzieci. Największą satysfakcję daje mi uśmiech dziecka. Lubię spędzać z nimi czas wchodząc w zabawę z dziećmi. Podoba mi się w dzieciach ich wchodzenie w rolę oraz pomysły na zabawy, codziennie inne, zaskakujące i wymagające. Prywatnie bardzo lubię zwierzęta, w szczególności koty. 

Agnieszka Stefanik – pomoc nauczyciela

Wioleta Gąsiorowska – pomoc nauczyciela 

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip