Nasza Kadra:

mgr Aleksandra Lubowiecka  wicedyrektor ds. pedagogicznych

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz wychowania fizycznego. Instruktor gimnastyki korekcyjnej i nowoczesnych form gimnastyki fitness. Jej praca zawsze była związana ze światem dzieci, początkowo jako animator czasu wolnego, opiekun i kierownik wycieczek i obozów, później nauczyciel przedszkola i szkoły podstawowej. Motto, którym się kieruje: "zainspiruj dziecko do działania i naucz go być dumnym z efektu jego pracy". Na co dzień uśmiechnięta i pozytywnie nastowiona do otoczenia. Zaangażowana w pracę z dziecmi i ich rozwój. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i miłośniczka gotowania.

mgr Agnieszka Kasperek – logopeda

Jest absolwentką Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (licencjat) i Edukacji wczesnoszkolnej (studia magisterskie) na Akademii „Ignatianum” oraz studiów podyplomowych z Logopedii.
W pracy z dziećmi dba, aby zajęciom zawsze towarzyszyła radosna, domowa atmosfera. Ucząc wykorzystuje różnorodne metody i techniki, a najchętniej te, dzięki którym dzieci wielozmysłowo poznają otaczający świat. Bezustannie doskonali swój warsztat pracy, uczęszczając na kursy i warsztaty, aby prowadzone przez nią zajęcia były ciągle atrakcyjne dla dzieci.

Magdalena Szydłowska – nauczyciel

Kinga Kominek – nauczyciel

mgr Elżbieta Bednarska – nauczyciel

Diana Pakulska – nauczyciel

Monika Olszewska-Kwaśniak

W pracy z dziećmi staram się wykorzystywać moje umiejętności artystyczne, angażując moich podopiecznych we wspólne wykonywanie prac manualnych, muzycznych lub ruchowych. Na bieżąco doskonalę swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach oraz warsztatach, aby zajęcia były wciąż ciekawe i atrakcyjne dla dzieci.

dr Mirosław Gawlik

Muzyk instrumentalista, nauczyciel dyplomowany, doktor nauk technicznych w specjalności wibroakustyka i inżynieria dźwięku. Całe swoje życie zawodowe poświęcił pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel muzyki w przedszkolach i placówkach wychowania pozaszkolnego.
Szczególnie związany jest z Zespołem Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Pasją jego życia są instrumenty muzyczne, które od wielu lat kolekcjonuje, projektuje i wykonuje; chętnie też opowiada dzieciom o swojej kolekcji.
Hobbistycznie zajmuje się tkactwem, makramą, modelarstwem i innymi sztukami plastycznymi.
Za swoją pracę został nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Brązowym Krzyżem Zasługi, Nagrodą Prezydenta Miasta i innymi nagrodami.

mgr Joanna Jałocha

Jestem absolwentką filologii angielskiej Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Pracuję z dziećmi w oparciu o takie metody jak Total Physical Response (TPR) - dziecko uczy się najpierw słuchać nowego języka, a następnie ruchem ciała reagować oraz Language Immersion Method - czyli całkowite zanurzenie się w języku. Zdobyłam doświadczenie zawodowe pracując w szkołach językowych i przedszkolach od 2007 roku.

mgr Agata Wronicz – psycholog

Psycholog, pedagog, coach. Absolwentka psychologii klinicznej dzieci i młodzieży Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Doświadczenie zdobywała między innymi w: Domu Dziecka im. św. Ludwiki, Ośrodku Wczesnej Interwencji Psychologicznej, Policyjnej Izbie Dziecka, Poradni Logopedyczno-Psychologicznej „Gaduła”, Szkole Podstawowej nr 40. W swojej pracy szczególną uwagę kieruje na budowanie odporności psychicznej dzieci i uczeniu ich porozumienia bez przemocy według założeń NVC. Prowadzi warsztaty i konsultacje dla rodziców oraz coaching rodzicielski.

Joanna Suchanecka – katechetka

Magister Teologii na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Obecnie naukę katechezy w Niepublicznym Przedszkolu Jarzębinka łączę z pracą w Szkole podstawowej nr 43 w Krakowie. Należę do Stowarzyszenia Młodzieży Maryjnej, gdzie realizuję się jako animator. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji.

Agata Cygan – pomoc nauczyciela

"Nie ma nic piękniejszego jak obserwowanie rozwoju dziecka. Dziecko to niepojęty cud"

Praca z nimi daje ogromną radość i satysfakcję. Jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięcą z dużym doświadczeniem zdobytym długoletnią praca w przedszkolu. Jestem osobę kreatywną, lubię wykonywać różne prace manualne i dekoracyjne do których zachęcam dzieci i wspólnie tworzymy coś pięknego. Miłośniczka aktywnego trybu zycia

Agnieszka Stefanik – pomoc nauczyciela

Wioleta Gąsiorowska – pomoc nauczyciela 

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip