Nasza Kadra:

Jolanta Talik – dyrektor przedszkola

Osoba o wyjątkowo pogodnym usposobieniu i niespożytych pokładach energii. Jej źródłem sukcesu jest umiejętność nie tylko zarządzania, ale przede wszystkim zjednywania do siebie ludzi. Otwarta w codziennym kontakcie z drugim człowiekiem. Sprawny menedżer i doskonały organizator. Zawsze skupiona na szukaniu rozwiązań nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Zorientowana na cel i potrafiąca go osiągnąć. Zarządza siecią handlową o zasięgu ponadregionalnym. Zatrudnia ponad 150 osób. Stawia na ciągły rozwój zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Ceni jakość i szczere relacje międzyludzkie.

mgr Renata Flis – koordynator ds. pedagogicznych

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog. Wieloletni doradca metodyczny ds. kształcenia integracyjnego w Krakowie. Współautor koncepcji wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków. Autor interdyscyplinarnych projektów edukacyjnych realizowanych przez nauczycieli z przedszkoli i szkół w Krakowie oraz wielu książek i publikacji o tematyce pedagogicznej.

mgr Agnieszka Kasperek – nauczyciel, logopeda

Jestem absolwentką Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, Edukacji wczesnoszkolnej oraz Logopedii. Od lat pracuję z dziećmi - w czasie studiów jako wychowawca kolonijny oraz wolontariusz w fundacji, natomiast od 10 lat na stanowisku nauczyciela w przedszkolu. Najważniejsza dla mnie jest relacja z moimi podopiecznymi. Dbam, aby zarówno zajęciom jak i terapii zawsze towarzyszyła radosna atmosfera, a dzieci czuły się w przedszkolu jak w drugim domu. Ucząc, wykorzystuję różnorodne metody - najchętniej te, dzięki którym dzieci wielozmysłowo poznają otaczający świat. Prywatnie mama Szymona, Miłosza i Igi, będących moją nieustanną inspiracją w pracy zawodowej.

mgr Magdalena Szydłowska – nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie, ukończyłam ze specjalnością muzyczną umożliwiającą prowadzenie zajęć muzycznych i umuzykalniających w przedszkolu oraz klasach I-III. Jestem również absolwentką I stopnia Szkoły Muzycznej. W tym roku rozpoczęłam studia podyplomowe na kierunku Muzykoterapia. Prywatnie uwielbiam podróże i długie spacery.

mgr Kinga Najder – nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe z logopedii. W pracy z dziećmi wykorzystuje różnorodne metody aktywizujące. Podczas zajęć dbam o domową, przyjazną atmosferę. Praca z dziećmi daje mi poczucie satysfakcji oraz wiele radości. Największą motywacją do dalszej pracy daje mi uśmiech na twarzy dziecka. Prywatnie miłośniczka aktywnego trybu życia.

mgr Elżbieta Bednarska – nauczyciel

Jestem absolwentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Gimnastyka Korekcyjna – Kompensacyjna, Rytmika i Taniec w Wychowaniu Muzyczno – Ruchowym Dzieci w Wieku Przedszkolnym i Wczesnoszkolnym. Jestem instruktorem Jogi dla Dzieci w wieku przedszkolnym. Interesuję się tańcem, uczęszczałam do szkoły baletowej. W wolnym czasie lubię rodzinne wycieczki rowerowe, książki o tematyce science-fiction lub dobry mini-serial.

mgr Patrycja Cisak – fizjoterapeuta, terapeuta SI, pedagog specjalny

Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapii oraz terapeutką Integracji Sensorycznej. Ukończyłam studia podyplomowe dające kwalifikacje pedagogiczne oraz pedagogikę specjalną do pracy z dziećmi ze spektrum. Jestem w trakcie studiów podyplomowych – Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego. Posiadam prawo wykonywania zawodu przyznane przez Krajową Radę Fizjoterapeutów. Regularnie biorę udział w licznych kursach i szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje do pracy z najmłodszymi. W swojej pracy wykorzystuje wiele technik łącząc je zależności od potrzeb dziecka.

mgr Kaja Bolisęga – nauczyciel, pedagog specjalny, oligofrenopedagog

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na różnych szczeblach edukacji. Pedagogika specjalna i różne formy wspierania dzieci są moją pasją. Jestem certyfikowanym dogoterapeutą. W pracy cenię profesjonalizm, otwartość i holistyczne podejście do wspierania rozwoju dziecka. Prywatnie od wielu lat działam na rzecz wolontariatu, rozwijam swoje kompetencje i predyspozycje biorąc udział w szkoleniach.

Monika Olszewska-Kwaśniak

W pracy z dziećmi staram się wykorzystywać moje umiejętności artystyczne, angażując moich podopiecznych we wspólne wykonywanie prac manualnych, muzycznych lub ruchowych. Na bieżąco doskonalę swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach oraz warsztatach, aby zajęcia były wciąż ciekawe i atrakcyjne dla dzieci.

dr Mirosław Gawlik – nauczyciel muzyki i rytmiki

Muzyk instrumentalista, nauczyciel dyplomowany, doktor nauk technicznych w specjalności wibroakustyka i inżynieria dźwięku. Całe swoje życie zawodowe poświęciłem pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel muzyki w przedszkolach i placówkach wychowania pozaszkolnego. Szczególnie związany jestem z Zespołem Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Pasją mojego życia są instrumenty muzyczne, które od wielu lat kolekcjonuję, projektuję i wykonuję; chętnie też opowiadam dzieciom o swojej kolekcji. Hobbistycznie zajmuję się tkactwem, makramą, modelarstwem i innymi sztukami plastycznymi. Za swoją pracę zostałem nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Brązowym Krzyżem Zasługi, Nagrodą Prezydenta Miasta i innymi nagrodami.

Joanna Jałocha – nauczyciel języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Pracuję z dziećmi w oparciu o takie metody jak Total Physical Response (TPR) - dziecko uczy się najpierw słuchać nowego języka, a następnie ruchem ciała reagować, Language Immersion Method - czyli całkowite zanurzenie się w języku. Zdobyłam doświadczenie zawodowe pracując w szkołach językowych i przedszkolach.

mgr Joanna Suchanecka – katechetka

Magister Teologii na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Obecnie naukę katechezy w Niepublicznym Przedszkolu Jarzębinka łączę z pracą w Szkole podstawowej nr 43 w Krakowie. Należę do Stowarzyszenia Młodzieży Maryjnej, gdzie realizuję się jako animator. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji.

Agnieszka Stefanik – pomoc nauczyciela

Pracuję z dziećmi od wielu lat. Cenię sobie ich bezpośredniość i brak barier. Ukończyłam kurs opiekunki dziecięcej. Chętnie czytam z dziećmi książki i organizuję im zabawy dywanowe. Prywatnie jestem miłośniczka gór.

mgr Aleksandra Bazan

Fizjoterapeuta, terapeuta SI, terapeuta NDT-Bobath, terapeuta neurorozwojowy, pedagog. Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapii. Ukończyła studia podyplomowe dające kwalifikacje pedagogiczne. Posiada prawo wykonywania zawodu przyznane przez Krajową Radę Fizjoterapeutów. Ukończyła dodatkowe kursy: kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, masaż tkanek głębokich, terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych.

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip