Zegar

Kraków

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj917
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterTen tydzień3138
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2613
mod_vvisit_counterTen miesiąc9296
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18282
mod_vvisit_counterWszystkich249927

Aktualnie: gości 31 połączonych
Twoje IP: 173.245.54.180
 , 
Aktualna data: Paź 31, 2014


Sprawozdanie z Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Jarzębinka

Sprawozdanie z Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Jarzębinka

Dnia 31.01.2013 w naszym przedszkolu odbyło się rodzinne spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tę niezwykłą uroczystość rozpoczęła jak zawsze serdecznym i ciepłym słowem oraz wspaniałymi życzeniami nasza Pani Dyrektor Jolanta Talik.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Przedszkolaki  wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość.

Przedstawienie rozpoczęło się od zaśpiewania piosenki na cześć dostojnych gości, następnie dzieci wyrecytowały wiele pięknych wierszy o miłości do Babci i  Dziadka, o wdzięczności za to, że zawsze mają dla nich czas. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech na twarzy i łzy wzruszeni. Po występie, Babcie z Dziadziusiami, mieli okazję przenieść się na chwilkę w czasy dzieciństwa i beztroskiej dziecięcej zabawy, biorąc udział w różnych zorganizowanych dla nich konkursach i zabawach, w których dzielnie wspierały i pomagały ich wnuczęta. Za wspaniałą zabawę i odwagę  wszyscy uczestnicy  otrzymali nagrody.

Po zakończonej wspólnej zabawie, dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane dla swoich najmilszych "Dziadków" drobne upominki. Na koniec dzieci i ich rodziny zostały zaproszone na przygotowany z tej okazji przez naszą Panią kucharkę  Marię przepyszny poczęstunek.

 

Przygotowała   Joanna Urban