Nasza Kadra:

Gabriela Fejkiel  dyrektor ds. pedagogicznych

Edukator II stopnia Froebel.pl, magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, absolwentka studiów doktoranckich z pedagogiki na Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. W pracy z dziećmi kieruje się mottem Janusza Korczaka "Jeżeli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że największą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania...".  Na co dzień uśmiechnięta, wymagająca, pełna energii. Autorka artykułów dla nauczycieli, prelegentka na konferencjach humanistycznych i pedagogicznych. Wykwalifikowany coach. Poza zabawą z dziećmi interesuje się muzyką, a nową jej pasją stała się Capoeira. Prywatnie mama dwójki kreatywnych dzieci.

mgr Elżbieta Ledwos

Absolwentka pedagogiki specjalnej na UJ i logopedii na UP. Wiedzę z zakresu zaburzeń mowy i języka zdobywała również na Brooklyn College w Nowym Jorku. Tam też wiele lat pracowała jako dwujęzyczny logopeda dla instytucji publicznych i prywatnych. Obecnie jest pracownikiem poradni psychologiczno-pedagogicznej gdzie zajmuje się dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami komunikacji językowej oraz zagrożonymi dysleksją.

mgr Sylwia Kot

Jest absolwentką Pedagogiki Społeczno – Opiekuńczej (studia licencjackie) w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Krakowie, oraz Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej (studia magisterskie) w Wyższej Szkole Ekonomii, Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach. Umiejętności zawodowe zdobywała podczas praktyk realizowanych w trakcie trwania studiów, oraz pracy jako opiekunka dziecięca.

W swojej pracy uczy poprzez zabawę, stara się aby na zajęciach panowała atmosfera wesołości i różnorodności, by nie było miejsca na nudę, jednocześnie nie zapomina o bezpieczeństwie i swobodzie dzieci.

dr Mirosław Gawlik

Muzyk instrumentalista, nauczyciel dyplomowany, doktor nauk technicznych w specjalności wibroakustyka i inżynieria dźwięku. Całe swoje życie zawodowe poświęcił pracy z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel muzyki w przedszkolach i placówkach wychowania pozaszkolnego.

Szczególnie związany jest z Zespołem Pieśni i Tańca „Małe Słowianki” z Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie. Pasją jego życia są instrumenty muzyczne, które od wielu lat kolekcjonuje, projektuje i wykonuje; chętnie też opowiada dzieciom o swojej kolekcji.

Hobbistycznie zajmuje się tkactwem, makramą, modelarstwem i innymi sztukami plastycznymi.

Za swoją pracę został nagrodzony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Brązowym Krzyżem Zasługi, Nagrodą Prezydenta Miasta i innymi nagrodami.

mgr Agnieszka Kasperek

Jest absolwentką Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej (licencjat) i Edukacji wczesnoszkolnej (studia magisterskie) na Akademii „Ignatianum” oraz studiów podyplomowych z Logopedii.

W pracy z dziećmi dba, aby zajęciom zawsze towarzyszyła radosna, domowa atmosfera. Ucząc wykorzystuje różnorodne metody i techniki, a najchętniej te, dzięki którym dzieci wielozmysłowo poznają otaczający świat. Bezustannie doskonali swój warsztat pracy, uczęszczając na kursy i warsztaty, aby prowadzone przez nią zajęcia były ciągle atrakcyjne dla dzieci.

Monika Olszewska-Kwaśniak

W pracy z dziećmi staram się wykorzystywać moje umiejętności artystyczne, angażując moich podopiecznych we wspólne wykonywanie prac manualnych, muzycznych lub ruchowych. Na bieżąco doskonalę swój warsztat pracy poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach oraz warsztatach, aby zajęcia były wciąż ciekawe i atrakcyjne dla dzieci.

mgr Magdalena Adamczyk – psycholog

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym, absolwentka psychologii stosowanej i studium pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktualnie na studiach doktoranckich (psychologia stosowana, UJ). Doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami zdobyła w Fundacji Czas Dzieci, Małopolskim Centrum Profilaktyki i Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, obecnie prowadzi trening umiejętności społecznych w Centrum Metody Krakowskiej. Dla swoich podopiecznych organizuje zajęcia indywidualne i grupowe, zajmuje się diagnozą i terapią, a także warsztatami i konsultacjami dla rodziców. W ramach pracy naukowej opracowuje narzędzie do diagnozy i wzmacniania odporności psychicznej dziecka w wieku przedszkolnym.

Daria Majtyka – pomoc nauczyciela

W pracy w przedszkolu stosuje wiele różnych metod i technik dopasowując je do naturalnych zdolności i możliwości dzieci. Największą satysfakcję daje mi uśmiech dziecka. Lubię spędzać z nimi czas wchodząc w zabawę z dziećmi. Podoba mi się w dzieciach ich wchodzenie w rolę oraz pomysły na zabawy, codziennie inne, zaskakujące i wymagające. Prywatnie bardzo lubię zwierzęta, w szczególności koty. 

Agata Cygan – pomoc nauczyciela

Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Zdobywam codziennie nowe doświadczenia, przebywając z nimi bawiąc się oraz pomagając im. Obecnie uczęszczam na Kurs „ Opiekunka Dziecięca”. Prywatnie mama pełnoletniego syna, miłośniczka aktywnego trybu życia.

Joanna Suchanecka – katechetka

Magister Teologii na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Obecnie naukę katechezy w Niepublicznym Przedszkolu Jarzębinka łączę z pracą w Szkole podstawowej nr 43 w Krakowie. Należę do Stowarzyszenia Młodzieży Maryjnej, gdzie realizuję się jako animator. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji.

mgr Joanna Jałocha

Jestem absolwentką filologii angielskiej Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Pracuję z dziećmi w oparciu o takie metody jak Total Physical Response (TPR) - dziecko uczy się najpierw słuchać nowego języka, a następnie ruchem ciała reagować oraz  Language Immersion Method - czyli całkowite zanurzenie się w języku. Zdobyłam doświadczenie zawodowe pracując w szkołach językowych i przedszkolach od 2007 roku.

Nina Ulicka

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku - Pedagogika, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna, Uniwersytet Rzeszowski - Resocjalizacja. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuję metodę Froebla, cały czas się rozwijam i poszerzam zakres metod nauczania. Moją pasją jest śpiew, taniec oraz teatr, staram się więc wykorzystywać jak najwięcej moich umiejętności aby poprzez sztukę moje zajęcia były jak najbardziej atrakcyjne.

Ewelina Worwa

Praca z małymi dziećmi jest dla mnie fascynująca. Postrzeganie świata przez najmłodszych inspiruje mnie do przyjęcia ich perspektywy i odkrywanie świata ich oczami. Jestem przekonana, że poprzez działanie z pasją, zdobywanie doświadczeń i zaangażowanie w pracę dajemy dzieciom przykład jak kierować swoim życiem, by osiągnąc założone cele i spełniać marzenia. Uważam, że "pasja rodzi profesjonalizm a profezjonalizm daje jakość w życiu".

Ta strona używa plików Cookies. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej!
2012 - 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone Niepubliczne Przedszkole "Jarzębinka". Wykonanie: seewip